Streszczenie serialu gliniarze

Pobierz

264 - opis, streszczenie: Natalia i Kuba świadkami na ślubie Anety i …Gliniarze odc.. 212 - opis, streszczenie: Zastrzelony były policjant, który zajmował …Gliniarze odc.. Młoda kobieta zostaje zaatakowana przez gwałciciela.. - swiatseriali.interia.pl Gliniarze odcinek Gliniarze / 645 - Świat Seriali - opisy odcinków, streszczeniaKierujący złodziejską szajką recydywista zostaje porwany.. Wszystko wskazuje na to, że padł ofiarą porachunków wewnątrz własnej grupy, w której toczy się walka o przywództwo.. Spis treści 1 Fabuła 2 Obsada 3 Byli bohaterowie 3.1 Sekcja 55 3.2 Sekcja 66 3.3 Biegli z zakresu cyberprzestępczości 3.4 Technicy kryminalni 3.5 Informatorzy 4 Naczelnicy wydziału kryminalnegoGliniarze odc.. Psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy to tylko niektórzy przestępcy, z którymi przyjdzie się zmierzyć śledczym z Centralnego Biura Policji.Święty odcinki 49, 50, 51, 52 streszczenia - co wydarzy się w serialu TV4?. Nastolatka zostaje brutalnie zgwałcona i pobita, jednak.. - swiatseriali.interia.pl Gliniarze odcinek Gliniarze / 631 - Świat Seriali - opisy odcinków, streszczenia"Gliniarze" odc.. 265 - opis, streszczenie: Napad na kantor i zabójstwo pracowników Gliniarze odc.. Podczas rabunku ginie kobieta.. Detektywi podejrzewają, że obawia się egzekucji.Gliniarze odc..

"Gliniarze" odcinek 222 - streszczenie.

Gliniarze - 496 Zamordowano młodego mężczyznę.. Gliniarze opisy odcinków (sezon ) - Świat Seriali - streszczenia, opisy odcinków ReklamaGliniarze odc.. Adam i Ewa ustalają, że to nie inni członkowie szajki stanowili dla porwanego największe zagrożenie.Nastolatek zostaje zaatakowany nożem i obrabowany.. "Na Wspólnej" odcinek 3377: Nina chce, żeby Renata i Sławek nigdy nie mówili Zosi, kto jest jej .. 228 serialu paradokumentalnego w telewizji Polsat we wtorek, 22.05.2018, o godz. 17.00 .Gliniarze odcinek Gliniarze / 631.. 222 serialu paradokumentalnego w telewizji Polsat w poniedziałek, 14.05.2018, o godz. 17.00.. "Gliniarze" odc.. Do szpitala trafia ranny mężczyzna.. Szwarc stawia na nogi całe CBP.. Śledczy ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa.. Gliniarze - streszczenia odcinków Polska 2022 Sezon 12 Odcinek 652 (Sezon 12) Bohaterami są dwa zespoły policyjnych detektywów, policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy.. "Gliniarze" odc.. Zagrożone jest nie tylko życie uprowadzonej, bo w pogoni za gangiem w niebezpieczeństwie znajdzie się także dwóch policjantów.Dwunasty sezon produkcji będzie emitowany już od 28 lutego.. "Gliniarze" odc.. W toku śledztwa wychodzą na jaw mroczne sekrety ojca chłopca, który niejedno ma na sumieniu… Tymczasem Adam rozpoczyna rehabilitację, podczas której poznaje atrakcyjną fizjoterapeutkę..

9 - opis, streszczenie: Taksówkarz Edward Konopka brutalnie pobity.

"Gliniarze" odc.. Monika Miller trafiła do szpitala!Na oczach męża porywacze uprowadzają jego żonę.. Jednocześnie ktoś okrada jego dom.. Jak potoczy się ich znajomość?. 217 serialu paradokumentalnego w telewizji Polsat w poniedziałek, 7.05.2018, o godz. 17.00 .. "Gliniarze" - odcinek 642: Groźny gang porywaczy w akcji Porwanie, możliwość większej liczby ofiar i zorganizowana, bardzo brutalna grupa przestępcza - ta sprawa stawia na nogi całą komendę.. Głównym podejrzanym jest ojciec zabitego, który stosował wobec swoich.Gliniarze odcinek Gliniarze / 645.. Skomentuj.Gliniarze - polski serial paradokumentalny o tematyce kryminalnej produkowany przez Outset Films i emitowany od 29 sierpnia 2016 na antenie Polsatu .. 9 nowego serialu paradokumentalnego w telewizji Polsat w czwartek, 8.09.2016 .. "Na Wspólnej" odcinek 3377 we wtorek, 22.02.2022 o godz. 20.15.. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że porwana kobieta nie jest jedyną ofiarą niebezpiecznych kryminalistów.Gliniarze odc.. Odcinek 651 (Sezon 12)Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. 217 - opis, streszczenie: Torturowane dziecko wysyła błaganie o pomoc.. Szybko okazuje się, że detektywi mają do czynienia z brutalnym i niebezpiecznym gangiem, który można porównać do znanej policjantom sprawy gangu obcinaczy palców..

217 - opis, streszczenie: Torturowane dziecko wysyła błaganie o pomoc.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt