Napisz pary wyrazów w których h wymienia się na gz z

Pobierz

Naucz się na pamięć wierszyka.W wyrazach z "ę" lub "ą"bardzo łatwo zrobić błąd.. W filmie WYSTĄPIŁO PIĘCIORO statystów.. Co robił strach na wróble?. Otwórz podręcznik na str. 49 i przeczytaj wiersz M. Strzałkowskiej "Ruszam mózgiem nie na próżno".. prosze o szybką odpowiedź 2013-12-01 11:52:28; pomóżcie plis!. Ścierają kurz z półek, zamiatają podłogę, podlewają bujne rośliny.. które wyrazy wymieniają się na e albo a to wyrazy: róża skrót,córka,ziółko,król,szósta,lód,pióro,mróz,siódme 2011-02-17 16:40:19Do podanych wyrazów dopisz te w których ,,H'' wymienia się na ,,G" ,,Z'' ,,Ż' .. Question from @Patrycja1987032 - Szkoła podstawowa - Polskidopisz do poniższych wyrazów inne formy lub wyrazy pokrewne, w których zachodzi wymiana ż na g,ź,z.. Napisz opowiadanie o spotkaniu marcina borowicza z marcinem kozerą o budzeniu torsamości narodowej.. Question from @LodovicaComello1 - Gimnazjum - PolskiZastanów się i zapisz w odpowiednich miejscach wyrazy, w których "ch" wymienia się na "sz", tak by powstały pary.. Ten GOŁĄB ma GĘSTE pióra.. URZĘDNIK postawił ma dokumencie PIECZĘĆ.. Uzupełnij wypowiedzi postaci.. Zapisz je tutaj lub w zeszycie.Napisz te litery na które wymienia się h. Napisz pary wyrazów w których można zauważyć wymianę h .mam wahanie,druh,wataha,błahy inne jakieś.. *Jeśli nie ma takiej zasady w odniesieniu do danego wyrazu, napisz "zapamiętać".Zapisz wyrazy pokrewne, w których ch i h wymienia się na inną literę strychu- blacha- słychać- Pomóżcie ;< duchy- druh- błaha- popłoch- dmucha-dopisz do nich wyrazy w których samo h lub C H wymienia się na inną głoskę druhna kruchy..

Napisz 10 wyrazów w których ó wymienia sie na a i e .

2021-10-22 19:59:14 Wciel się w podstolina i opowiedz o swoim spotkaniu z bohaterem z lektury 2021-10-12 19:43:40Na co się wymieniają wyrazy łyżwiarzeokruchy hula i dużego?. -kura Parzyć-para Mam nadzieję,że pomogłam.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Podajcie mi 3 wyrazy w których [S wymienia się na Ż] lub 3 [Z NA Ż]Podaj wyrazy pokrewne, w których rz lub ż wymienia się na inną głoskę dworzec, mądrzejsza, zauważył, powtórzyłam, przyje(ż)dżała, niepodważalnie .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Zapisz trzy wyrazy ,w których rz wymienia się na r ,oraz trzy w których ż wymienia się na gPotyczki ortograficzne - ważne są ćwiczenia gdy "ó" się nie wymienia.. *2.skrócić(spodnie)-bo skracać.. Odpowiedz na pytania: Jaki nastrój jest w wierszu?. Mokrą gąbką wycierają zieloną tablicę, że aż lśni!. lemur1 ***Wyrazy: *1.siódmy- bo siedem.. PAJĄK POŁKNĄŁ małą muszkę.. 2022-02-06 17:10:02; .. Piszemy,,Ż" gdy w inych formach wyrau lub w wyrazach pokrewnych wymienia się na: g dz z s z ź h d .Do podanych słów dopisz wyrazy, w których g,z lub dz wymienia się na ż.Mózg-Waga-Groga-Róg-Mróz-Noga-uwaga-mosiądz-mazać- Plisssssss Tp na jutro błagammm.. Co robił król?. Question from @LodovicaCamelleo123 - Gimnazjum - PolskiDo podanych słow dopisz wyrazy w ktorych g,z lub dz wymienia sie na ż :Rog-Mroz-mosiadz-mazac- z gory dzieki :)..

... a obok nich zapisz formy w których rz wymienia się na r .

!O porządek dbają nasi obowiązkowi dyżurni.. Wymień pozostałe spółgłoski na które wymienia się ż. - grożą - śnieżny - gwiżdże dopisz do poniższych wyrazów inne formy lub wyrazy pokrewne, w których zachodzi wymiana ż na g,ź,z.Podaj zasady pisowni wyrazów z ch/h, które obowiązują w poniższych wyrazach.. A co robiła wróżka?. *3 .Zapisz na banknotach wyrazy z rz wymiennym, a obok nich zapisz formy w których rz wymienia się na r. Szkola edukacja.. Równo ustawiają żołędziowe ludziki, piękne książki i albumy.5.. dopisz do nich wyrazy w których samo h lub C H wymienia się na inną głoskę druhna kruchy dopisz do nich wyrazy w których samo h lub C H wymienia się na inną głoskę druhna kruchy .Wyrazy, w których CH wymienia się na SZ mucha - muszka ucho - uszko puch - puszek dach - daszek blacha - blaszka trochę - troszkę piechota - pieszo słuchać - słyszeć cicho - ciszej mech - meszek sucho - susza strach - straszyć groch - groszek duch- duszek Wyray z z CH na końcu grzech pech strach śmiech pośpiech węch zapach słuch .Od podkreślonych wyrazów utwórz słowa, w których ż wymienia się na inną głoskę.. PLIS DAJE NAJ ZA NAJLEPSZOM ODPOWIEDŹ !. Question from @olcik135 - Szkoła podstawowa - PolskiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: 5 Przykładów słów , w których ż wymienia się na g,dz,z,ź,s,h ?zapisz w zeszycie trzy przykłady wyrazów w których a) ó wymienia się na o ; b) występuje cząstka -ów ; c) ó jest niewymienneNapisz 10 wyrazów w których ó wymienia sie na a i e. Question from @Wikamika123 - Szkoła podstawowa - Polski..

2012-03-03 17:47:31; Na co wymieniają się te wyrazy?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt