Uzasadnij za co cenisz goprowców

Pobierz

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Ludzie to ludzie, każdy jest inny.. Szkoła - zapytaj eksperta (1131) Szkoła - zapytaj eksperta (1131) Wszystkie (1131) Język angielski (728) Język polski (193) Matematyka (210) Biznes i Finanse (35983) .napisz kogo cenisz najbardziej wstaw trzy cechy i uzasadnij je.. Pytania .. 2010-04-04 17:51:33; Opisz swojego przyjaciela tytułem piosenki.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Pytania .. Ale cenię sobię ludzi prawdomównych, którzy nie staną i nie skłamią tobie prosto w oczy (w złej intencji oczywiście), również ludzie, którzy nie dokuczają innym, bo np. ta osoba ma inne .. i zawsze ma dla mnie czas .. Podaj 3 argumenty i krótko je uzasadnij.. Question from @ZielonaSzalona - Szkoła podstawowa - Historia :) To szczęście mieć takiego przyjaciela Pozdrawiam.. Szkoła - zapytaj eksperta (1005) Szkoła - zapytaj eksperta (1005) Wszystkie (1005) Język angielski (706) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i Finanse (35863) .Napisz w 30 punkach za co cenisz swoich rodziców i uzasadnij.. Question from @CoolNaticzek - Gimnazjum - PolskiUzasadnij, że środki boków czworokąta ABCD są wierzchołkami rombu.. Question from @ZielonaSzalona - Szkoła podstawowa - MatematykaZadanie: napisz za co cenisz jana pawła ii, uzasadnij swoją Rozwiązanie: jana pawła ii cenimy za jego dobroc która przejawiała się przez całe jego życie w miłości Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Za co cenisz kosmetyki?.

Uzasadnij, dlaczego go cenisz .

Zobacz za co ten Pan ceni Niemców.A za co ty cenisz Niemców?Zgadnę, za co cenisz Święta!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Za co cenisz Piłsudskiego?. Pytania .. Proszę czekać.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.Uzasadnij, dlaczego go cenisz Opisz życzliwie swojego przyjaciela (Kolegę).. :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Zadanie jest indywidualne, poniżej przedstawiono przykładową odpowiedź: Cenię goprowców, ponieważ s Odpowiedź na zadanie z Edukacja dla bezpieczeństwa 8Za co najbardziej cenisz swojego najlepszego przyjaciela / swoją najlepszą przyjaciółkę?. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Szkoła - zapytaj eksperta (1200) Szkoła - zapytaj eksperta (1200) Wszystkie (1200) Język angielski (748) Język polski (219) Matematyka (233) Biznes i .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: napisz kogo cenisz najbardziej i za co włóż chechy i uzasadnij (ktos bliski i znany)Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Co cenisz u ludzi dorosłych?. kogoś z rodziny i ważną osobę Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2009-12-04 12:06:27Zobacz 10 odpowiedzi na pytanie: Za co cenisz?.

A czego nie cenisz?

Pytania .. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Myślimy, że inne przedmioty, które są dla nas wartościowe są najważniejsze, ale zapewniam, że najważniejsza jest dla nas nasza ojczyzna - Polska.. Szkoła - zapytaj eksperta (1153) Szkoła - zapytaj eksperta (1153) Wszystkie (1153) Język angielski (735) Język polski (201) Matematyka .Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: Za co cenisz HP?. 2014-07-08 19:40:40; Masz swojego ulubionego kolegę .Najlepsza odpowiedź.. Polska jest naszą ojczyzną więc to za co ją kochamy ma duże znaczenie.. myślę, że nie od każdego można zawsze oczekiwać tego co się chce.. A Cenie go za to że umie mnie rozśmieszyć pocieszyć .. Pytania .. Najwartościowszą rzeczą w Polsce jest dla mnie to, że czuję się w niej swojsko, jak w .Za co Cenisz Ludzi ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt