Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania

Pobierz

Jakie twe miano?. Co uprawia się w części środkowej i południowej Indii?. Uzasadnijcie swoje zdanie.. Zosia miała drewniane sanki z oparciem.Przeczytaj cicho i uważnie tekst, a następnie wykonaj polecenia związane z jego treścią.. Żyją tam także różne zwierzęta.. lepszą odp.. Uzasadnij odpowiedźPrzeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 1]Nie ma chyba w dziejach naszej literatury dzieła bardziej zagadkowego niż Bogurodzica - pierwsze słowo polskiej, chrześcijańskiej poezji, najdawniejsza nasza pieśń - "pieśń ojczysta" (carmen patrium), jak nazwali ją potomni (m.in. Jan Długosz).. Jakie emocje przekazuje?. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Któreś z nas dostrzegło na polance - szałas.Zadanie: przeczytaj tekst zamieszczony poniżej, odpowiedz na pytanie odpowiedź powinna zawierać od 150 do 200 słów inne odpowiedzi nie będą oceniane Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Przeczytaj tekst o sąsiadach i odpowiedz na pytania.-Niemiecki 2014-09-12 17:39:43 Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania .. Wycieczka do lasu Zosia i Janek ciàgn li za sobà sanki.. Przywiozła kubeczek dla Oskara, a dla mamy chustkę.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania: Czy deszcz także ma ojca?. Las to duży teren, na którym rośnie wiele drzew oraz krzewy i rośliny zielne.. Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na zadane pytania..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Zdaje się, że cię kiedyś widziałem w tej stronie.. Kim jest osoba mówiąca w utworze?. Rozwijanie komunikacji Polski Czytanie ze zrozumieniem Czytanie.. Audycji można słuchać o godzinie 17.05 w każdą sobotę.Test sprawdzający rozumienie opowiadania Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na pytania Pewnego razu wybraliśmy się do lasu na jagody.. Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Edytuj elementy.. W kartach ćwiczeń cz.5- edukacja polonistyczna - ćwiczenia do tematu "Jesteśmy Europejczykami " W matematycznych kartach pracy cz.5 - wykonujemy ćwiczenia ze str. 14,15.. Nagle zerwała się burza.. - Zadanie 4: Tajemnice przyrody 5 - strona 88Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj cztery teksty A-D i odpowiedz na pytania.Do niektórych pytań pasuje więcej niż jeden tekst.Uzasadnij swój wybór.Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania Najdłużej emitowany derial w Polsce to powieść radiowa Matysiakowie.. Jak myślicie, dlaczego w tytule jest nazwisko Dąbrowskiego, a nie autora tekstu Józefa Wybickiego?. Jest to pierwsze zdanie owego hymnu,a zarazem niejako jego tytuł,bo wszystko już zostało w tych słowach zawarte.. lepszą odp.. 2011-03-22 14:52:48 Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania ..

Motyw ...Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

(sngielski) 2011-11-15 18:51:29Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Osadź.. "Wycieczka do stolicy" Zbliżał się chłodny, deszczowy i ponury październik.. Schroniliśmy się pod ogromnym drzewem.. 2010-10-20 14:48:20 Przeczytaj uważnie teksty , a następnie dokończ zdania, wybierając odpowiednio słowo z nawiasu.. Jeden z najwytrwalszych jej badaczy, Aleksander Brückner, stwierdził niegdyś, że na zawsze .Pytania z podręczników; Przeczytaj tekst "Wojna nie jest dla dzieci" Pawła Beręsewicza (fragment powieści "Czy wojna jest dla dziewczyn?").. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Kiedy się tobie przypatruję z bliska.. Chodziła z przewodnikiem po górskich szlakach.. Ka de miało swoje.. Była na wycieczce w Krakowie, zwiedziła Smocza Jamę.. Nadawana jest ona w 25-minutowych odcinkach od 15 grudnia 1956 roku a antenie Programu I Radia Polskiego.. Pytanie 1.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przeczytaj tekst.. Więcej.. Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. a. ryż i herbatę b. jaśminPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Otocz kółkiem wybranà odpowiedê.. a) Opis zdarzenie z użyciem pojęć pracy i energii b) Czy wysokość spiętrzonej zaporą wody miała wpływ na wielkość zniszczeń?. Pielęgnowała róże w ogródku i obserwowała, jak dojrzewa zboże..

2011-06-05 19:48:58Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania?

Adam Mickiewicz, Dziady, cz. IV (fragmenty) KSIĄDZ Skąd przychodzisz tak nierano?. (fragmenty) Nawet gdyby Biblia nie zawierała już niczego oprócz Księgi Hioba, byłaby dla mnie zawsze Księgą nad Księgami (i mówię to ze świadomością, że w takim wypadku Biblia byłaby rzeczywiście groźną księgą) byłaby dla mnie słowem Bożym, dostarczającym mi więcej światła niż wszystkie święte .Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Czy ten tekst jest smutny, czy pełen energii, radosny?. "Niebo i ziemia" znaczy tyle co wszechświat,gdyż Hebrajczycy innego określenia na wszechświat nie mieli.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania które znajdują się poniżej.. Opiszcie je.. a. doliny b. wyżyny c. równiny Pytanie 2.. Udostępnij Udostępnij wg Autyzmsorw.. Wtorek Podręcznik str.20,21 - przeczytajcie tekst ,1 Testy klasa III B 6.1 Czytanie ze zrozumieniem test 1 Przeczytaj uwa nie poni szy tekst i odpowiedz na pytania.. Dzieci z klasy II, z jednej z łódzkiej szkoły podstawowej wybrały się na wycieczkę do Warszawy.. Co znajduje się na północnym zachodzie Indii?. W Warszawie zwiedzały między innymiPrzeczytaj tekst i odpowiedz na poniższe pytania.. Powiedz, mój bracie, jakiegoś ty rodu?Odpowiedzcie na pytania..

Odpowiedz na pytania.

Tekst do zadań: Anna Świderkówna [Hymn o początku] [1]"Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię".. Robi zebrania rodzinne.. - Na mapach 2. podbiega, bierze, przeprowadza Jak wygląda.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Polub.. Wskażcie w tekście hymnu zdania rozkazujące.Podręcznik cz.5, str.16.Przeczytaj tekst wspólnie z rodzicami - odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. 2012-11-26 16:16:01 przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2014-02-02 18:41:34Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania.. Katastrofa na Białej Desnej w Sudetach.. Odpowiedz na pytania 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. Kto jesteś?. W czasie wakacji Pola była u babci w górach.. jak myślisz, dlaczego ojciec udzielał żartobliwych odpowiedzi na pytania córki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt