Wpisz nazwy zawodów przedstawionych na zdjęciach

Pobierz

Czym zajmuje się: - hydraulik - montuje i naprawia instalację wodociągową - kucharz - gotuje potrawy - krawiec - szyje odzieżDopasuj nazwy przedstawionych na zdjęciach skał.. b) Ramką otoczono symbol, który współcześnie widnieje na fladze państwa Izrael - gwiazda Dawida .odpowiedział (a) 14.05.2012 o 16:11. a physicjan and a nurse work in a hospital.. Michał Piróg to przede wszystkim tancerz i choreograf, który przez kontuzje zawiesił swoją działalność artystyczną.. Question from @Pawmol0611 - Szkoła podstawowa - PrzyrodaNa schemacie ilustrującym głębokoś morza wpisz nazwy podanych organizmów zgodnie z mieiscem ich występowania Uzupełnij tabelę.. Na każdej tablicy są 4 atrybuty, które są .• Odszukaj na górnym obrazku przedstawicieli tych ginących zawodów.. Zapoznaj się z notatka, przepisz lub wklej: Mój tata jest z zawodu lekarzem.- Мой папа- врач по профессии.Indywidualne Zapisujemy nazwy czynności i zawodów przedstawionych na zdjęciach: 1. go to bed (iść spać) 2. get up (wstawać) 3. have a breakfast (jeść śniadanie) 4. go to school (iść do szkoły) 5. police officer (funkcjonariusz policji) 6. doctor (lekarz) 7. firefighter (strażak) 8. vet (weterynarz) 9. shop assistant (sprzedawca)Swag Pomysły na nazwy użytkownika na Instagramie ?. Sfotografowana sytuacja nie jest wcale zwyczajna, gdyż na zdjęciu widzimy obóz naukowy Olimpiady Matematycznej, który odbywał się w miejscowości Zwardoń w 1997 r.Obszary położone na północ od Jeziora Żarnowieckiego charakteryzują się głębokim występowaniem wód podziemnych, na co wskazuje duża liczba kanałów melioracyjnych..

Spróbuj nazwać przedstawicieli zawodów przedstawionych na tym obrazku.

Świetnie odnajduje .Na podstawie: Atlas geograficzny Polski, Warszawa 2003.. Zgadujący musi powiedzieć, o jaki zawód chodzi.. Nazwa zawodu; 753301: HafciarkaWykonaj zadanie 1, na stronie 60 w ćwiczeniach; Napisz w zeszycie zaproszenie na urodziny dla wybranej osoby .. Wysłucham dwa razy nagranej rozmowy na lotnisku, przećwiczę słuchanie ze zrozumieniem (materiał do zajęć 1).. F P P F Egzamin maturalny z geografii Poziom podstawowy 3 Zadanie 5.. Kompendium wiedzy na temat poszukiwania pracy - gdzie i jak znaleźć pracę, w jaki sposób stworzyć własną ofertę oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.. możesz użyc podanych przymiotników.. następnie odpowiedz na poniższe pytania.. Kompendium wiedzy na temat poszukiwania pracy - gdzie i jak znaleźć pracę, w jaki sposób stworzyć własną ofertę oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.. Nauczycieli, którzy wspierali się materiałami znajdującymi się na tej stronie, zachęcamy do korzystania z treści publikowanych na stronie epodręczniki.pl, scholaris.pl czy lekcjewsieci.pl, a także na innych portalach, z których korzystaliśmy przy tworzeniu zdalnych lekcji.Wpisz szukaną frazę ..

Odpowiedz.Dwóch nazw zawodów nie dopasujesz do żadnego zdjęcia.

Grajcie na punkty.. Przeczytaj wypowiedzi i uzupełnij informacje w tabeli.. Wykonam ćwiczenie i wybiorę prawidłową odpowiedź "true/false" (materiał do zajęć 1).. Proszę czekać.Wpisz nazwy przekształconych treści przedstawionych na zdjęciach na to nie pocznę zyc właściwymi opisami są gierki ile styczny z łatwością owijają się dookoła podpór dzięki nim Petryszyn Pnie się ku górze są zbudowane z dwóch Blaszek dni ich wnętrzu znajduje się słodka substancja która wami owady są duże imię wszyscy zgromadzone w nich substancje możliwe ją .ułóż wypowiedzi postaci przedstawionych na zdjęciach zgodnie z podanymi intencjami.. Pośrednictwo pracy.. a) Uzupełnij tabelę nazwą województwa, na terenie którego dany park narodowy się znajduje, oraz wpisz numer oznaczający położenie parku na mapie.. Na stronie 58 w podręczniku odpowiedz na pytania 1, 2, 3.. Wpisz w okienka właściwe litery.. Udanej zabawy!. Geografia poziom rozszerzony dla TECHNIKUM [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE] - to tutaj dowiedzie się wszystkiego, co powinniście wiedzieć o dzisiejszym egzaminie maturalnym.. Kieruj się .Zadanie.. Wpisz obok opisów skał ich nazwy oraz numery fotografii, na których te skały zostały przedstawione.Szanowni Państwo, od marca nie będziemy już zamieszczać propozycji zdalnych lekcji..

W tabeli podano nazwy wybranych parków narodowych.

Wysłucham dialogu, wykonam ćwiczenia, uzupełnię prawidłowo dialog z materiał do zajęć 2.Zobacz, jakie nowe zdjęcia dodał byly tancerz.. Wpisz w puste rubryki nazwy produktów spalania materiałów energetycznych w warunkach swobodnego i ograniczonego dostępu powietrza.76 Zapisz nazwy zawodów zakończonych na -arz lub -mistrz, które kojarzą się z podany-mi nazwiskami.. Saneczkarstwo, paralotniarstwo, rzut oszczepem.. Wanda Ratuszowa - Kazimierz Chochla - Jerzy Tabletka - Ambroży Farbiański - Dla dociekliwychChyba wszyscy wiedzą, co oznacza football czy baseball.. Pośrednictwo pracy.. Znajdziesz tu informację, czym jest pośrednictwo pracy.. - informujemy - oznajmiamy - dajemy radę - przypuszczamy - grzecznie proszę - proszę - informuję o czynnościach, które mogłyby się zdarzyć - powiadamiam.. Składa się on z 90 stron.Zawiera: - stronę tytułową z napisem "zawody", - 52 tablice z obrazkami i nazwami zawodów- niektóre z nich posiadają rozróżnienie na wersję męską i żeńską, - 35 tablic z atrybutami wszystkich przedstawionych zawodów.. (1 pkt) Zdjęcie przedstawia widok zbiornika górnego elektrowni szczytowo-pompowej ,,Żarnowiec".Lekcja 31. sortuj wg nazw angielskich | nazw polskich | poziomu.Zapiszcie nazwy zawodów z zagadek umieszczonych powyżej na kartce (możecie dodać kilka innych według własnego pomysłu)..

Sprawdź z nami - nazwy dyscyplin sportowych po angielsku.

zawody na zdjęciach: 1.cook 2. pilot 3.Tv presenter 4.judge 5. vet pytania: 1.. Losujący, za pomocą pantomimy, przedstawia wylosowane hasło.. Pracując w parach, wybierzcie jedno zdjęcie i odpowiedzcie na poniższe pytania.W Państwa ręce oddajemy zestaw dotyczący wykonywanych przez ludzi zawodów.. A jak nazywają się mniej popularne dyscypliny?. W karcie pracy ZAWODY_ATRYBUTY czekają na Was zagadki w innej formie.Do każdego wyrazu dopisz odpowiednią końcówkę i tak utworzone nazwy zawodów wpisz do odpowiedniej kolumny.. Ile stereoizomerów może tworzyć fruktoza o w formie rzutowej Fischera a ile w formie płytkowej Hawortha?Rozpoznaj skały przedstawione opisem i uzupełnij tabelę.. Wykonaj warzywno- owocowego ludzika ߘ꼯span> W ćwiczeniach na stronie 60, wykonaj zadanie 2- utwórz wyrazy tak, jak to robi maszyna i zapisz je starannie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt