Przeczytaj poniższy tekst z którego usunięto cztery zdania the football house

Pobierz

Jedno zdanie nie pasuje do żadnej luki.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do A TRICK PLAYED ON A FRIEND.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej.Jedno zdanie zostało podane dodatkowo!. !Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. 2011-05-23 21:00:05 Przeczytaj poniższy tekst.Uzyj wyrazów z ramki w.Przeczytaj poniższy tekst.. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.usunięto cztery zdania.Uzupełnij w tekście luki (1-4) podanymi zdaniami (A-E) tak,aby był on spójny i logiczny.Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie CZTERY PORY ROKU- VIVALDI Pory roku zapoczątkowały szereg dzieł o tej tematyce, z których wymienić można choćby oratoria Telemanna i.Przeczytaj ponizszy tekst, z ktorego usunieto 3 zdania.. Zaznacz znakiem Xodpowiednią rubrykę w tabeli.. O czym opowiada?. Dobieranie zdań do luk tekst, z którego usunięto cztery zdania.. It was shaped like a football.Dobierz zdania A-E do luk 1-4 tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto cztery zdania.Przeczytaj poniższy tekst, a następnie każdemu fragmentowi (1-5) przyporządkuj jeden nagłówek (A-F)..

Przeczytaj poniższy list, z którego usunięto cztery zdania.Zadanie 5.

Jeden nagłówek podany został dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu.. Gdy zdecydujesz, jakie zdanie należy tutaj wstawić, sprawdź, czy pasuje ono do zdań przed luką i po niej.Przeczytaj tekst.. Przeczytaj teraz wszystkie zdania (A-E) zamieszczone pod tekstem.. Jedno zdanie zostało podane .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i.Przeczytaj poniższy.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupelnij luki (1-3) w tekscie zdaniami podanymi Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.sounds of nature help a lot Podobne ściągi: Przeczytaj tekst i go uzupełnij the sydney opera house Znajdź odpowiedź na Twoje.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Czy masz podręcznik lub dziennik, z którego musisz pobrać, ale nie masz czasu na wydrukowanie tego tekstu?Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. 2018-11-10 12:15:46Przeczytaj tekst.. Jedno zdanie nie pasuje do żadnej luki.. (0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Question from @Patryk085 - Język angielski.Przeczytaj ponizszy tekst, z ktorego usunieto 3 zdania.. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono Zapoznaj się z tekstem z ramki TIP następnie przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.3 Zadanie 2.

Do każdego akapitu (1.-3.). Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w luki litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A E), tak aby 1 poniższy tekst i wybierz najlepszą odpowiedź dla każdego z pytań.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. 1 My last class today is IT / PE with the football coach.Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Arkusze CKE, pytania i odpowiedzi do TESTU Z JĘZYKA POLSKIEGO znajdziecie w TYM ARTYKULE, w galerii zdjęć.Naukowiec omawia w.Zadanie 3.. Wskaż prawidłową odpowiedź.2 TASK Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto pięć zdań.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Poeta widzi nadchodzącą starość "Śrebrne w głowie nici", ale nie ma w nim melancholii.Zadanie 7.. Wstaw zdania oznaczone literami (A−F) w luki (1−5), tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47.Wpisz odpowiednią literę w każdą .Przeczytaj poniższy list,z którego usunięto cztery zdania.Uzupełnij w tekście luki (1-4) podanymi zdaniami (A-E) tak,aby był on spójny i logiczny.Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki,i przetłumacz tekst na j.polski A.Last.Wpisz w każdą lukę (1-4) literę, którą oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Bez ograniczeń, bez rejestracji i sms!. usunięto cztery zdania w zeszycie dopasuj zdanie A-E do luk 1-4 zadanie 3 i 4 !Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij w lukach litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wstaw zdania oznaczone literami A-E w luki 1-4, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Język angielski - rozszerzenie - zdawali uczniowie w środę od godziny 11.. Dobierz w tekście zdania A-E do luk 1-4 tak, aby powstał spójny Zanim zaczniesz wykonywać zadanie The football house 4a Przeczytaj tekst, ignorując luki.. 2 zadanie też.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. OCR szybko i 【ZA DARMO】 ze zdjęcia: JPG, JPEG, TIF, TIFF, BMP, PNG lub PDF..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt