Hobbit sprawdzian ze znajomości lektury chomikuj

Pobierz

Parę faktów Ci umknęło, ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!Test zawiera 30 pytań.. XCezor 2 lata temu.. Okazja do ich zdobycia.. znajomosci tresci "Balladyny" J. Slowackiego .Test sprawdzajacy znajomosc tresci lektury - Balladyna" Juliusza SlowackiegoTest sprawdzajacy.Twój wynik: 12/20 Dobrze!. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czwórka!. Dobrze Ci poszedł ten test, ale nie jest idealnie.. Jeśli chcesz się czuć pewniej na sprawdzianie z lektury, przeczytaj sobie jeszcze streszczenie szczegółowe.Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Skomentuj.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Tolkiena.. Czy rozpoznasz księżniczki Disneya w maseczkach.Masz lekturę i chcesz się sprawdzić?. 30 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2012-04-19 14:30:45Sprawdzian ze znajomosci tresci lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Katarzyna Kalinowska.. Jak się nazywa główny bohater książki.. sprawdzian ze znajomosci tresci balladyny .. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z "Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

Pierwsza jest silnie nasycona watkami biograficznymi, druga ktora stanowi wlasciwa akcje noweli.Dzis Wolne Lektury potrzebuja Twojej pomocy bez wsparcia nie bedziemy mogli tego robic dalej.Plik Test ze znajomosci Balladyny Juliusza Slowackiego.pdf na koncie uzytkownika fretkafredziu folder Balladyna Data dodania: 30 paz 2011.X.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Szukaj.. Sprawdzian z lektury ,,Latarnik" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.balladyna test ze znajomości lektury nowa era.pdf (22 KB) Pobierz.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. Udostępnij.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. Czwórka!. Sporo pamiętasz, widocznie przeczytałeś lekturę.. Zamieszczona w arkuszu punktacja dotyczy jedynie testu.sprawdzian ze znajomości treści balladyny.pdf (22 KB) Pobierz.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Rozwiąż test!Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena..

Przekonaj się czy jesteś przygotowany do sprawdzianu!

Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Twój wynik: 17/25 Całkiem nieźle!. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla WebmasteraMieliscie sprawdzian ze znajomosci lektury "Romeo i .. aby wyslal swej mlodej .. Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Kim był Gandalf?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 5.yyy .CYKL ZAJĘĆ Z "HOBBITA" J.R.R.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena Test ze.

Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na skałach b) w jaskini .. przedmioty ze złota d) narzędzia i broń .Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Rozwiąż quiz!Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.zip na koncie użytkownika monkiegomery • Data dodania: 22 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test jest króciutki i prosty.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do którychHobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Tolkiena.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.

4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt