Opowiadanie o czasie wolnym po niemiecku

Pobierz

Nie będę ukrywała, że jestem kompletnie pusta z niemieckiego i pojęcia nie mam jak to napisać a murze poprawić oceny bo jestem w klasie maturalnej i niedługo zaczynają mi się fakultety i kończy mi się j. niemiecki.Napisz wypowiedz o swoim wolnym czasie po niemiecku.. Lekcje zaczynam o 7:30.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora.. TŁUMACZENIE: Wstałam o 6.. Dużo mógłbym tu w sms opowiadać ale czy ja mam prawo szukać pomocy gdy już wcześniej Bóg mi wskazał drogę poczułem to a ja znowu zboczyłem znowu popełniam grzechy i nie wiem czy mogę czerpać pomoc a nic od siebie nie ofiarować a .Sprawdź tłumaczenia 'czas wolny od pracy' na język niemiecki.. Ulubiona pora roku.. W szkole spędzam zazwyczaj siedem godzin.. Potem poszłam do szkoły.. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. Question from @Olunia987 - Liceum/Technikum - Język niemieckiL1 nazywanie pór dnia, opowiadanie o swoim czasie wolnym po południu i wieczorem L2 podawanie czasu zegarowego w formie oficjalnej i nieoficjalnej, pytanie o godzinę, opisywanie dnia powszedniego L3 opisywanie dnia powszedniego w klasztorze Shaolin, opisywanie swojego dnia powszedniego L4 nazywanie wybranych zainteresowań, informowanieZnajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

A jak opowiedzieć, co robisz w czasie wolnym po niemiecku?

to fold clothes - składać ubrania.Jacek82 w dniu 03.06.2020, 20:26 piszę.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:napisz opowiadanie po niemiecku w czasie przeszłym perfekt na dowolny temat na 1strone bardzo ważne z góry dziękuję:) Zgłoś nadużycie.. Czasami w wolnym czasie, po pracy czy po szkole musimy zająć się mniej przyjemnymi rzeczami.. W tym opowiadaniu musi być zawarte: gdzie byłam czyli w Zakopanym ( w górach), ile czasu tam spędziłam ( tydzień), z kim tam byłam (z rodziną), co tam robiłam ( wpinałam się po górach, wchodziliśmy na rygle, a wieczorami spacerowaliśmy po Krupówkach i zwiedzaliśmy okolice .Napisz o czasie wolnym po niemiecku ( z kim spedzam, gdzie, co robie (5 informacji) Wymien 3 obowiazki domowe ktore musisz robic i jakie masz hobby 2 informacjeOpowiadanie po niemiecku w czasie imperfekt o dniu.. Jeśli dobrze pamiętasz, w ostatniej wideo lekcji omawialiśmy obowiązki domowe.. Od czasu do czasu sprzatam tez oczywiscie moj pokoj.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Pozostało 96% treściZnajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

muszę napisać wakacyjne opowiadanie po niemiecku.

Zadanie jest zamknięte.. Droga autobusem do szkoły zajmuje mi ok. 20 minut.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'czas wolny od pracy' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.światowej — "bitwie o Anglię", był jeszcze w czasie wojny, bo w 1942 rozprowadzany po okupowanym przez Niemców kraju w formie odbitek fotograficznych z wydania londyńskiego, a w 1943 ukazały się w Warszawie co najmniej trzy różne jego konspiracyjneTłumaczenia frazy "program zajęć w czasie wolnym" w bezpłatnym słowniku polsko - niemiecki: Freizeitprogramm.. Są to rzeczy, na które niestety po prostu musimy znaleźć czas takie jak zmywanie naczyń czy odkurzanie.. Szkoła - zapytaj eksperta (1098) Szkoła - zapytaj eksperta (1098) Wszystkie (1098) Język angielski (723) Język polski (172) Matematyka .Rozmawiamy to o tym o o tamtym, smiejemy sie z zabawnych wydarze albo sluchamy muzyki.. Naturalnie mam swoj wolny czas przewaznie na weekendzie, poniewaz na tygodniu mam duzo do .tagi: co robisz w czasie wolnym niemiecki, co robisz w czasie wolnym po niemiecku Opublikowano 24th January 2014 , autor: Monika Łączna - Wilke - Niemiecki z Pasją 2Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..

(po niemiecku) Ludzie pomocy !

Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. W skrócie Formy spędzania czasu wolnego Jak powiedzieć po niemiecku "Co robisz w czasie wolnym?"?. :D Chce zwrócić uwagę na to że lubię spotykać się ze znajomymi, słuchać muzyki a także obejrzeć dobry film:) Bardzo proszę o pomoc :* Opisz co robisz w wolnym czasie po niemiecku.List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku to jedna z dłuższych wypowiedzi pisemnej, która wymagana jest na egzaminie maturalnym z języka niemieckiego.. Każdy z nas ma jakieś hobby.. Rozwiązania.. Specjalnie dla Ciebie opracowałem zestaw słówek, który z całą pewnością przypadnie Ci do gustu.. Sprawdź o wiele więcej tłumaczeń i przykładów.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Opowiadanie o czasie wolnym po niemiecku?. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Dziś pora nieco odpocząć, ale nie od angielskiego.Hobby po angielsku: codzienne obowiązki.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opowiadanie wakacyjne.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Ich bin Sylwia Koch.. Musze do wtorku napisać kilkanaście zdań na temat jak spędzam wolny czas..

Oprócz: Opowiadanie po niemiecku o psie.

Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Ten list ma charakter nieformalny, ponieważ piszemy bliskiej nam osobie, o tym co u nas słychać.Śniadanie kończę o 6:45.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Wtedy czytam np. ksiazki lub ogladam TV - najchetniej filmy kryminalne.. Po południu .Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Obiad mam o 15:15.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Zjadłam śniadanie.. Kiedy dojdzie do rozmowy na temat naszego konika, jesteśmy w stanie mówić o nim godzinami, jednak by czynić to w języku angielskim, musimy znać słownictwo i zwroty, bez których rozmowa o naszym hobby jest niemożliwa.M am nadzieję, że jesteś osobą, która lubi aktywnie spędzać wolny czas.. List o zgubionym telefonie.. Słownictwo tej lekcji ułatwi ci opowiadanie o swoim czasie wolnym.. Pytania .. Do domu wracam również autobusem.. Lubie tez spedzac czas u siebie w domu.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: do robotnicy julian przyboś interpretacjaOpisz co robisz w wolnym czasie po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt