Test z lektury w pustyni i w puszczy nowa era

Pobierz

Trololo 29 kwietnia 2014 JEA.. 6/6 Geniusz!. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudny''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Kładę bardzo duży nacisk na znajomość książki: zadaję uczniom do każdego rozdziału po 10 (czasem więcej) bardzo szczegółowych pytań.Geneza powieści "W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd.. A aby rozumieć, trzeba znać.. Życzę miłego rozwiązywania.. Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. GAZETA.PL Zamknij quiz .. quizy; Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Pytania zawarte w teście.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Rozwiąż test.. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. Ta teoria zawsze mi przyświeca, kiedy omawiam z uczniami lektury.. Podczas tej wyprawy powstały "Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza "W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nimW pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią..

W pustyni i w puszczy.

"W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Odpowiedz .. Nowe Popularne Kategorie Powiadomienia Więcej × Nazwa użytkownika: .#Yolo.. Serwis zamknięty.. Inne tryby testu.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3. a) 1876 b) 1866 c) 1888 d) 1872 Rozwiązanie - Miasta Chartum bronił: a) Mahdi b) generał Gordon .. Więcej quizów.. Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?. Test: W który roku Sienkiewicz rozpoczął karierę dziennikarską?. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1) Eingestellt von: agnieszka891 .Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza..

W pustynii i w puszczy.

4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quiz W pustyni i w puszczy 28.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneW pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczya) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Zawiera 16 pytań.. Niee!Peszek.. D: #Lekturanapolski.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Muszę tą lekturę na polski.. Fahdi c) Gebhr b .Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika siata1 • folder Testy z lektur • Data dodania: 10 kwi 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ogłoszenia o tematyce: w pustyni i w puszczy test na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

O Autorze .Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!1) Główni bohaterowie "W pustyni i w puszczy" nazywają się: a) Krzyś i Lola b) Staś i Nel c) Tomek i Zosia d) Kasia i Basia 2) Akcja powieści toczy się w: a) Europie b) Ameryce Północnej c) Australii d) Afryce e) Azji 3) Pies dzieci nazywa się: a) Saba b) Reks c) Azor d) King 4) Fatma to: a) mama Stasia b) zakonnica c) żona Smaina 5) Czarnoskórzy towarzysze bohaterów to: a) Kali .Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. "W pustyni i w puszczy" (lektura obowiązkowa) - notatki z lektury, plik: -w-pustyni-i-w-puszczy-lektura-obowiazkowa-notatki-z-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać..

Rozwiąż test!Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Literatura "Potop" - test znajomości lektury.. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Aby coś polubić, trzeba to rozumieć.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt