Test opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa pdf

Pobierz

Otrzymuj osiągnięcia.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Z którego sezonu serialu ,,Teen Wolf" pochodzi ten kadr?. Może być ten test ja miałam 9/10.. dodany: 2015-12-06 20:42:13, przez: karolina.. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .. Czy to żart?. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. Dodawaj wpisy.. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Pozostają pod opieką profesora Kirke, który jest ekscentrycznym, ale miłym starszym człowiekiem.Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .. Zapisuj ulubione.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Udostępnij.. Stara szafa - to przejście do innego świata.Lew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe, Łucja zagląda do szafy Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja to czwórka rodzeństwa, które zostało wysłane podczas drugiej wojny światowej na wieś, aby uniknąć nalotów trwających w Londynie..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

Jej panowaniu towarzyszy wieczna zima i nigdy nie ma Bożego Narodzenia.. .Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.. Czy masz kocie oczy?. Miejscem akcji jest stolica Anglii - Londyn bombardowany przez niemieckie samoloty.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Podstawowe informacje o bohaterze Biała Czarownica jest jedną z głównych postaci powieści C.S. Lewisa Lew, czarownica i stara szafa.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nie było tuOpowieści z Narni.. Zarejestruj się!. Jest to pierwsza książka z cyklu Opowieści z Narnii.. Sprawdź, ile pamiętasz!. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. super 10/10.Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.1) Kim był Aslan a) Tygrysem b) Kozłem c) Lwem d) Kotem 2) Gdzie jest przejście do Narnii a) Pod łóżkiem b) W szafie c) Na strychu d) W piwnicy 3) Jak ma na imię rodzeństwo a) Piotr,Łucja,Zuzanna,Stefan b) Bartosz,Filip,Maria,Mariola c) Łucja,Zuzanna,Piotr,Edmund d) Jan,Józef,Jadwiga,Jagoda 4) Kim był Tumnus a) Pół bykiem,pół człowiekiem b) Od pasa w dół był kozłem,a od .Posted in Streszczenia Tagged lektura opowieści z narni lew czarownica i stara szafa, narnia streszczenie, opowiadanie odtwórcze opowieści z narnii, opowieści z narni streszczenie, opowieści z narnii streszczenie, opowieści z narnii streszczenie książki, opowieści z narnii streszczenie lektury, opowieści z narnii youtube, streszczenie ..

Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Natalia_Golec1 .

76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Znaczenie tytułu Tytuł odnosi się bezpośrednio do bohaterów utworu.. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. To samozwańcza królowa Narnii.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Dziś jest czwartek 22:00. k 27 kwietnia 2015 k. dawid 05 marca 2015 .. Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa;jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Opublikowano: 25 luty 2010 | kared .. bo w ten sposób mógł zapewnić w Narnii pokój; Co Czarownica zrobiła z Aslanem ?. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. Jest postacią fantastyczną.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Lewis zadedykował książkę swojej córce chrzestnej, Lucy Barfield.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa"test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa74% Recenzja Opowieści z Narnii; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica.. Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskimTest z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa .. Czy ułożysz poprawnie imiona postaci z gier, które są trudne w pisowni?. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. pytanie 1 z 10..

Lew - uosabia dobro, ale też siłę, czarownica - uosabia zło.

_____ Kto uwolnił Lwa z więzów ?. Rozwiąż test i sprawdź!c) królową Narnii.. Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. Zapisuj ulubione.. Czym jest Narnia?. Nie jest człowiekiem.Opowieści z Narnii.. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Dodawaj wpisy.. Z kim walczył Piotr?. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. Zapisuj ulubione.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Klich: Głos gen. Błasika rozpoznali polscy specjaliści.Akcja I części sagi "Opowieści z Narnii" pt. "Lew, czarownica i stara szafa" rozgrywa się w trakcie trwania II wojny światowej.. Obserwuj autorów.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Dodawaj wpisy.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Twórz quizy.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a .. w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. No bo w poniedziałek mam z tego test a nie wiem jakie są odp..

Lew, czarownica i stara szafa" ... #lektury #opowiesci-z-narnii .

Lektury szkolne w wersji Harry'ego Pottera!. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Zdobywaj obserwujących.. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.C.S.. Rozwiąż test!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt