Królowa i konkwistador streszczenie odcinków 29

Pobierz

Streszczenie.. Catalina natomiast bierze ślub, a ojciec Sancho w tym czasie postanawia przeprowadzić nakaz aresztowania Pedro za zdradę.Streszczenie 27. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco: Catalina opiekuje się Juanem, a ojciec Sancho nie ufa kobiecie i podejrzewa ją o grę na dwa fronty.Nowe odcinki po polsku można oglądać codziennie.. ''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 29 Rodzina de Heredia przeżywa decyzję Sol o tym, by udać się do klasztoru.. Wspomina także o zabiciu Cardony, bo od tego zaczęła się jego ucieczka.Królowa i konkwistador - odcinek 41.. Alonso słabnie oraz coraz mocniej poddaje się urokowi Cataliny.Królowa i konkwistador - opis 29 odcinka Co stanie się w 29 odcinku Królowa i konkwistador?. Ines żąda, by Pedro doprowadził do skazania Juana.W 27 odcinku Ojciec Sancho podejrzenia Catalinę, a w 28 epizodzie, Sol chce dołaczyć do zakonu.. Tymczasem na jego terenie ginie Gonzalo.. Królowa i konkwistador to produkcja stworzona przez kolumbijską wytwórnię Caracol Television, na zlecenie .. Streszczenie Constanza uważa, że jej córka szybko zmieni zdanie i nie zostanie zakonnicą.. Streszczenie.. Pedro opowiada przed sądem całą swoją historię.. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.. Streszczenie odcinka.. Alonso poddaje się urokowi Cataliny..

Królowa i konkwistador - książka .

Ojciec Sancho zaczyna podejrzewać kobietę o podwójną grę.Królowa i konkwistador - odcinek 30.. Królowa i konkwistador odcinek 41 (poniedziałek, 9 sierpnia, godz. 21:30 TVP1) Manolo przekonuje Sol, że ona i Juan mogą na niego liczyć.. Tymczasem Constanza zabiera Catalinę do Cyganki.. Streszczenie 29. odcinka serialu można znaleźć poniżej.. Córka Constanzy nie będzie uznana - kobieta postanawia pomóc sobie przekupstwem.. Powtórki serialu w telewizji nie są dostępne, ale jeśli .Streszczenie Buendia szykuje się do ataku na Cartagenę.. Alonso jest zauroczony Cataliną.. Streszczenie.. Co nowego przyniesie 27 odcinek ''Królowej i konkwistadora''?. Wprowadza do miasta swoich ludzi.. W 59 odcinku serialu Królowa i konkwistador Buendia przygotowuje się do przeprowadzenia ataku na Cartagenę, krok po kroku przemycając swoich sojuszników do wewnątrz miasta.. Pedro przeżywa ciężkie chwile.. Wspomina także o zabiciu Cardony, bo od tego zaczęła się jego ucieczka.Królowa i konkwistador odcinek 29 (sobota, 31 lipca, godz. 20:35 TVP1) Constanza idzie razem z Sol do klasztoru.. ''Królowa i konkwistador'' - odc.. Matka ma nadzieję na zmianę planów córki.. Pedro opowiada przed sądem całą swoją historię.. Pomimo swojego rozczarowania dziewczyna postanawia pozostać w zgromadzeniu.Królowa i konkwistador - co wydarzy się w finale?.

''Królowa i konkwistador'' - odc.

Królowa i konkwistador odcinek 51 (piątek, 20 sierpnia, godz. 21:30 TVP1) Pedro oznajmia Catalinie, że w każdej chwili może odejść od Constanzy.. Catalina zajmuje się ciężko rannym Juanem.. Seria Królowa i konkwistador pierwotnie zadebiutować w 2020 roku na Netflixie.. Pedro .29-letnia pedagog otwarcie komentuje sytuację w swoim małżeństwie, które niejako postawiła na szali, wychodząc z cienia i uderzając w środowisko polityczne jej męża.. Constanza, matka dziewczyny, jest jednak przekonana, że jej córka nie.Królowa i konkwistador odcinek 29.. Powtórki serialu.. Wtorek 10.08.2021.. Wyznaje, że wyrzuty.Zamknij galerię.. "Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej.. Więcej informacji o serialu znajdziecie w tym wpisie.. Gonzalo i Alberto docierają do obozowiska Rebeki.. Streszczenia wszystkich odcinków dostępne są poniżej.. Constanza zastanawia się, czy Catalina jest ukochaną Pedra z przeszłości.. Odcinki na VOD.. Tak się jednak nie dzieje i, mimo że dziewczyna jest nieco rozczarowana sytuacją w zgromadzeniu, zostaje.. Co czeka na nas w finale serialu?Pedro staje przed sądem po to, by wyznać swoje winy od samego początku, czyli ucieczki z rodzinnej Almerii.Pedro opowiada przed sądem historię swojego życia.. Rebeka opowiada Albertowi, jak powstało obozowisko..

Streszczenie odcinków.

Od poniedziałku do soboty o 20:35 a w niedziele o 20:15.. Manolo oszukuje Sol, twierdząc, że pomoże jej i Juanowi.. Ines namawia ją, żeby dowiedziała się prawdy od Menesesa.Królowa i konkwistador odcinek 27.. Nikt nie wie, że Catalina jest z nim w zmowie.Królowa i konkwistador odcinek 24.. ''Królowa i konkwistador'' - odc.. Uważa, że.Królowa i konkwistador - opis 29 odcinka W 29 odcinku serialu Królowa i konkwistador Constanza z Sol udają się do klasztoru.. Catalina bierze na nim rewanż, ale również potrzebuje pomocy.Najciekawsze emisje filmów od 23 do 29 sierpnia 2021 roku.. Tam wyjawia kobiecie swoje plany.Królowa i konkwistador - odcinek 23.. Liczy, że córka szybko zmieni zdanie i zrezygnuje z bycia zakonnicą.. W związku z tym być może zainteresuje Was komiks utrzymany w takim samym klimacie - Konkwistador tom 1.Królowa i konkwistador / fot. TVP Szczegóły wkrótce.. Constanza udaje się z Sol do klasztory, mając nadzieję na zmianę planów córki.. Uważa, że Heredia sprzedał miasto Maurom.. Streszczenie odcinków.. Constanza zastanawia się, czy Catalina jest ukochaną Pedra z przeszłości.Streszczenie odcinków.. Serial Królowa i konkwistador bazuje na autorskim scenariuszu, starającym się korzystać ze źródeł historycznych.. Catalina bierze ślub.. Opowieść rozpoczyna od ucieczki po po zabiciu Cordony, następnie przechodząc do zniszczenia rodzinnej wioski Cataliny..

Bardzo ...Królowa i konkwistador odcinek 60.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 60.. Ma.Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.. Sancho każe aresztować Pedra za zdradą.. Pomimo rozczarowania tym co zobaczyła, dziewczyna postanawia pozostać w zgromadzeniu.. Proszą o prowiant na dalszą drogę, ale wsparcie niestety nie jest takie, jakiego oczekiwali.Królowa i konkwistador odcinek 60 - co się wydarzy?. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt