Katarynka kartkówka odpowiedzi

Pobierz

Test składa się z 12 pytań.. Akcja utworu dzieje się w XIX-wiecznej Warszawie.. "Serio, wystarczy tylko zadać pytania, a odpowiedzi już są gotowe?Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: 3 pytania do lektury ,,Katarynka'' blocked.. "Katarynka" to nowela.. » Quizy » Język Polski Muminki 4Katarynka Na ulicy Miodowe co dzień około południa można było spotkać egomościa¹ w pewnym wieku, który chodził z placu Krasińskich ku ulicy Senatorskie .. Zawiera nieodpowiednie treści?Odpowiedzi: 1.. Następny post Zdobywamy odznaki turystyki pieszej PTTKW pokoju zrobiło się ciemno, starszy pan sięgnął więc po stojącą na stoliku naftową lampę.Najbardziej lubiła muzykę katarynek.. Mama dziewczynki była krawcową.. Jednak nienawidził on dźwięku katarynek i dlatego też wydał srogi zakaz wpuszczania kataryniarzy na podwórko kamienicy, w której mieszkał.. Pan Tomasz stał w oknie i smutno p… Czytaj więcejKatarynka.. a) Był tak słaby, że obawiano się, iż wkrótce umrze.. Ulubionym pomieszczeniem mecenasa był gabinet.. c) Tak zdecydował ksiądz.. TOP Psychotesty Poczekalnia Sprawdź się Quizy wiedzy Quizy na czas Wybierania Gry w pary Zagadki Kategorie quizów Ucz się FiszkiPana Tomasza, jednego z głównych bohaterów noweli pozytywistycznej "Katarynka" pióra Bolesława Prusa, poznajemy poprzez wypowiedzi trzecioosobowego narratora utworu.Potrzebuje pomysłu na lekturę do 7 klasy ale nie fantasy i science fiction 2019-09-24 18:40:36;..

"Katarynka" - kartkówka.

Przewiń Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Katarynki Katarynka - test znajomości lektury Test znajomości lektury Katarynki.melodie grane przez kataryniarza promienie słoneczne wpadające przez okno do pokoju Co postanowił zrobić mecenas, gdy usłyszał katarynkę?. Temat: Test z lektury "Katarynka".. 3 pytania do lektury ,,Katarynka'' Lektura ,,Katarynka'' Odowiedz na pytania: A) W jakich okolicznościach dziewczynka straciła wzrok B) Gdzie lubiła spędzać wolny czas C) Jakie były jej ulubione zajęcia i zabawy CHODZI O NIEWIDOMĄ DZIEWCZYNKĘ DAJE NAJ.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opowiadanie ,,katarynka'' nwm czy pomogę ale mam to .. Często koło południa chodzę ulicą Miodową.Przywykłem do tej trasy.Już trzydzieści lat chodzę tą uliczką.Po drodze ustępuje każdemu.Czasem wydaję mi się że wiele się na tej alejce zmieniło.Nie ukrywam kiedyś się bardzo interesowałem kobietami.Wynająłem mieszkanie.Często coś w nim .Tangram "Katarynka".. Przewiń Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Brakuje odpowiedzi.. Sprawdź!. Test składa się z 12 pytań.. Wezwać policję.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Henryk Sienkiewicz Bolesław Prus Juliusz Słowacki Sprawdź się w poniższych tematach: Synonimy Czy znasz synonimy tych słów?.

Brakuje odpowiedzi.

Uwzględnij jego wygląd, pracę, formy spędzania czasu wolnego, kontakt z innymi ludźmi.Temat: Test znajomości lektury "Katarynka" Bolesława Prusa.. Rozwiąż test!. Oczywiście reakcje na tę propozycję były bardzo różne.. Latem nosił on wy-Stró kwintne, ciemnogranatowe palto, popielate spodnie od pierwszorzędnego krawca, buty połysku ące ak zwierciadła — i — nieco wyszarzany cylinder².Wpadłam na odwróconą kartkówkę, w której uczniowie dostają odpowiedzi i tworzą do nich pytania.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 90%.. Akcja utworu dzieje się w XIX-wiecznej Warszawie.. Dziewczynka mieszkała ze swoją mamą i jej przyjaciółką.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Katarynka Bolesława Prusa.. Nauczyciel rozdaje uczniom kratę z figurami geometrycznymi , uczniowie je rozcinają .kartkówka ze znajomości katarynki.pdf (22 KB) Pobierz.. Wskaż fałszywe informacje o bohaterach.Rozwiąż test z lektury Katarynka i sprawdź swoją znajomość fabuły i bohaterów.. pytanie 1 z 15 Kto jest autorem lektury "Katarynka"?. 1) Dlaczego zaraz po narodzinach Janko został ochrzczony?. Ta była.Temat: Test z lektury "Katarynka".Katarynka Poziom: trudny Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880. ..

był wdowcem

lubił dźwięki katarynki.

interesował się sztuką.

Tags .Przy dźwiękach katarynki Wybierz właściwą odpowiedź: 1..

Zawiera nieodpowiednie treści?Wskaż odpowiedzi prawdziwe.

5Obserwuj autoraDodaj do ulubionych Quiz w Poczekalni.. D. właścicielem kamienicy.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Brakujące słowo wg Szczepaniak1 Klasa 5 Polski Katarynka Koło fortuny wg Nataliani Klasa 5 Klasa 6 Polski katarynka Znajdź słowo wg Granicaweronika Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski Klasa 5 polski Test wg Martynamatuszyn "Katarynka" Prawda czy fałsz wg KatarzynarokowsKARTKÓWKA Z TREŚCI LEKTURY Bolesław Prus Katarynka Imię i nazwisko ………………………….………… Klasa ………………… 1.Test z lektury "Katarynka" (Bolesław Prus).. kartkowka ze znajomosci katarynki ( kartkowka_ze_znajomosci_katarynki.pdf ) .. sprawdzianem / kartkowka jest klucz odpowiedzi badz przykladowe odpowiedzi (jezeli chodzi o pytanie otwarte).Mieszkanie urzadzil tak idealnie, ze.Janko Muzykant- kartkówka - Quiz.. Wykonanie tegoż zdania okazało się ciekawe i interesujące, ponadto wymagało zaangażowania oraz dokładnej analizy treści noweli.. C. urzędnikiem.. Zawołać stróża.. Rozwiąż test.Katarynka - krzyżówka Krzyżówka wg Vlada23 Klasa 5 Polski Katarynka jako nowela.. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 10857 razy.Kolejnym etapem lekcji było zmierzenie się z odwróconą kartkówką, na której były już odpowiedzi, zaś wychowankowie mieli dopisać do nich pytania..

... (zaznacz wszystkie pasujące odpowiedzi) answer choices .

Podaj co najmniej 3 cechy tego gatunku.. W jaki sposób pan Tomasz reagował na dźwięk katarynki?. #lektury #ksiazki.. Uwaga!10 pytań do lektury Katarynka niemówiącej opowiadanie treści lektury, odpowiadanie na pytania.. d) Matka chłopca była siostrą księdza.Test zawiera 13 pytań.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Krótki test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza - Jano Muzykant.. b) Taki był zwyczaj - wszystkie dzieci chrzczono zaraz po narodzinach.. Pan Tomasz płacił stróżom w kamienicy, aby nie wpuszczali na podwórko kataryniarzy.. Widok płaczącej sąsiadki.. Co dzieje się na końcu utworu?. 2.Quiz sprawdzający znajomośc fabuły "Katarynki" Bolesława Prusa.. W jaki sposób pan Tomasz reagował na dźwięk katarynki?. Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880.. Napisz krótkie odpowiedzi w zeszycie na pytania dotyczące lektury.. przykładał dużą wagę do starannego stroju.. B. Widok dziewczynki słuchającej dźwięków katarynki.Katarynka pytania i odpowiedzi Test z lektury "Katarynka" (Bolesław Prus).. Mieszkanie to przypominało galerię sztuki.. Co postanowił zrobić pan Tomasz, kiedy usłyszał dźwięki katarynki?. Katarynka Tekst oryginalny.. A. Nakrzyczeć na kataryniarza.. B. Wybiec na podwórze.. W domu mecenasa odbywały się czasem wieczory koncertowe.. wyprowadzić się z kamienicy porozmawiać poważnie ze stróżem pomóc dziewczynce w odzyskaniu wzroku Informacje Lektura:KatarynkaCzas na odpowiedź: 10sekund Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Wcześniej, zanim sprowadziła się do kamienicy pana Tomasza, - również ze służącą Janową.. Pan Tomasz był A. lekarzem.. Nigdy nie przyjmowano tu gości.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Katarynka Bolesława Prusa.. (weź w kółeczko odpowiednie P) 1.. 6Obserwuj autoraDodaj do ulubionych Quiz w Poczekalni.. Tangram to wspaniała zabawa, dzięki której można rozwijać kreatywność, logiczne myślenie i wyobraźnię przestrzenną, a przede wszystkim sprawdzić wiedzę.. Były to zdjęcia Heleny Modrzejewskiej.. Możesz.Czas na odpowiedź: 10sekund Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. posłuchaj → "Katarynka" 1.. Co zmieniło postępowanie pana Tomasza?. Co dzieje się na końcu utworu.. Było to skromne, ale czyste wnętrze.. Opisz w kilku zdaniach (min.. Podkreśl właściwą odpowiedź..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt