Sprawdzian z opowieści z narnii

Pobierz

67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. anuluj.. Lew, czarownica i stara szafa; Opowieści z Narnii.. "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" to historia czworga rodzeństwa, które odnajduje tajemnicze państwo zamieszkałe przez mityczne stworzenia i mówiące ludzkim głosem zwierzęta.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Ocalenie mogą przynieść tylko dzieci.niektóre z nich były z pewnością większe od Biblii w kościele.. Lew, Czarownica i Stara Szafa"W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii".. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni.. Co zabrały z szafy?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. 29.test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. dodany: 2015-02-18 19:29:12, przez: magda.. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..

Zobacz podobne quizy: #lektury #opowiesci-z-narnii.

Super stronka, fajna sówka i można się dokładnie wyuczyć!. Czym Królowa Śniegu zaczarowała Edmunda i co rozkazała mu zrobić?. Dodawaj wpisy.. * Zła królowa wyczarowała ptasie mleczko dla Edmunda23.. Gratuluję!. Maksymalna liczba punktów: 25 1.. C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. Sprawdzian z Biblii dla liceum.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" streszczenie.Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Opowieści z Narnii" C. Wymień imiona dzieci, bohaterów powieści .. Co się stało z Aslanem pewnej nocy przy Kamiennym Stole (co obserwowały dziewczynki)?. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 66% "Opowieści z Narnii.. Nie było tu nic więcej, jeśli nie liczyć stojącej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkła.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Lektura w klasie 5. dodany: 2015-01-19 21:10 .74% Recenzja Opowieści z Narnii; 74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii"..

... dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam.

TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn .72% "Opowieści z Narnii" to książka, którą zabrałabym .stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowiesci z Narnii.Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. pytanie 1 z 10.. Sprawdź swoją znajomość Pisma Świętego.. 2010-02-23 15:06:09PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ "Z wizytą w Narnii" Źródło nr I Przeczytaj uważnie tekst Raz jeszcze rozejrzał się wokoło i doszedł do wniosku, że to miejsce nie bardzo mu się podoba, wobec czego już postanowił wracać do domu, gdy nagle, gdzieś daleko w lesie, odezwał się dźwięk dzwoneczków.Swięty Mikołaj wg ,,Opowieści z Narnii" - Mapa Narnii - Układ wydarzeń w powieści Opowiesci z Narnii - Opowieści z NarniOpowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Odblokuj dostęp do 8129 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Lew, czarownica i stara szafa".. .Plik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012a) Z wyrobu narzędzi, zbroi, broni, tarcz itp. b) Z wyrobów cukierniczych c) Z podróży dookoła świata d) Z wypraw morskich 6) Jak zareagował Profesor na opowieści Piotra I Zuzanny o Narnii?Moją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa..

Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Pobierz: lektura opowieści z narnii test.pdf.

Wybierz właściwą odpowiedź.. Czym jest Narnia?. Nie bylo tu nic wiecej, jesli nie liczyc stojacej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkla.Opowiesci z Narnii.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.74% Recenzja Opowieści z Narnii; 74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Zrób test online i sprawdź!Opowieści z Narni - lew, czarownica i stara szafa 2010-04-14 16:32:48; Kto to był Wiatrołup ?. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Czy to żart?. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Opowieść wigilijna, test z lektury Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" .. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. 2011-05-23 16:33:10; Znacie takie filmy jak: Opowieści z Narni lew czarownica i stara szafa.. Niestety bajkową krainą od stu lat rządzi zła Czarownica, która spowiła Narnię wieczną zimą.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii..

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt