Elif streszczenie fejsbuk

Pobierz

958: Akcja odcinka rozpoczyna się w sklepie.. Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala.. Okazuje się, że Feride raniła Umita.. W najbliższych odcinkach Elif Hümeyra przypadkiem usłyszy rozmowę Macide, podczas której kobieta oskarży Tarika o kradzież i zaginięcie Mustafy.. Jülide dowiaduje się, że jest w ciąży.. "Kim jesteś?. Tarik, prawnik oraz kupiec akcji siedzą przy stoliku.Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 584, 585, 586, 587 i kolejnych.. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Czego chcesz?". Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. Kemal z rodziną przenosi się do domu swojej matki.. Mahirowi w ostatniej chwili udaje się uciec.. Emisja w dni powszednie o godz. 14:00!Elif - serial.. 24.08.2021 13:56Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. 2018 Odcinek 1161.. Kerem staje w obronie Birce!. Emirhan zaczyna się martwić, że mama nie wróciła do .Elif odcinek 1160.. Tufan pochyla się nad nieprzytomną byłą żoną.. Emir widzi, że Feride jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na pomoc.. [Streszczenie + Zdjęcia]Kiedy Vildan opuszcza pokój, Elif szybko wrzuca ubrania do szafy i niezauważona udaje się do ogrodu..

...Elif 1151 streszczenie odcinka.

Doznaje szoku, gdy Macide przyprowadza do domu Kiymet, a córkę oskarża o nieludzkie traktowanie jej siostry.Małżeńska kłótnia i zbuntowany nastolatek w domu [STRESZCZENIE ODCINKA] "Przysięga" 582. streszczenie odcinka.. Chłopak nie chce zapominać o .Przysięga odcinek 586: Gulperi oskarża Emira o zabójstwo Fatmy!. Melek szuka zagubionej kartki z dziennika Macide.. "Elif", odcinek 905: Streszczenie epizodu.. Feride przyznaje, że wolałaby, żeby jej mąż nie żył.. Hitowy turecki serial, który w Polsce nadawany jest .. "Ukryta prawda" odc.. "Julide, ocknij się" - mówi spanikowany mężczyzna i obraca kobietę na plecy.Przysięga odcinek 581: Emir znajduje narkotyki u Fatmy!. Alev i Tufan zawożą ją do szpitala.. Streszczenie 905. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Parla wyobraża sobie dzień ślubu z Keremem.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Hümeyra niecierpliwie czeka na powrót matki i Kerema.. Akcja przenosi się do magazynu.. Gdy kieruje się w stronę swojego samochodu, na jej drodze staje Tulay.. Turcja .. Odcinek 1160.Ten program jest fajny i przyjemny i oglądam :elif ,przysięgę , promyk nadziei.. Obie są bardzo wzruszone, nie widziały się w końcu od tak dawna.. Emisja epizodów 1147-11.Elif Serial August 1, 2019 · Zapraszamy do polubienia (y) na naszym fanpage znajdzie streszczenia dla Elif z dużym wyprzedzeniem!Streszczenie 958. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Julide traci przytomność..

Mamy dla was streszczenie wtorkowego epizodu.

Pomimo, że Reyhan .Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. 34 658 osób lubi to · 47 osób mówi o tym.. Gülsüm mówi jej też o dwóch zakrwawionych koszulach Kiymet, przekonana, że to właśnie jest celem .Elif - streszczenia odcinków.. Julide trafia do szpitala!. Będzie to Elif odc.. Serial "Przysięga" emitowany jest codziennie w ciągu tygodnia (od poniedziałku do piątku) o godzinie 16:00 na antenie TVP 1, po emisji serię możemy nadrabiać także za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl, który będzie można zobaczyć zupełnie za darmo.. Narin chce zostać opiekunem Merta!. Poniżej prezentujemy streszczenia wszystkich odcinków, które zostaną wyemitowane w najbliższym czasie.. - pyta znajoma Gulperi.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .. "Elif" streszczenia odcinków.. Hümeyra chce przekonać Tarika, aby jeszcze raz postarali się o dziecko.Yemin 3. sezon finalinde; Ümit'in ölümü herkese şok etkisi yapar.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Streszczenie odcinka [17.03.20] Reyhan zajmuje się schorowaną Elif.. Chce jak najszybciej usiąść do stołu i w rodzinnym gronie, razem z Melek i Elif, zjeść spokojny posiłek.. Melek jedzie do kawiarni, gdzie Kymet ma się spotkać z synem.. Sprawdźcie, co się wydarzy w popularnej produkcji..

Utwórz stronę dla gwiazdy, marki lub firmy.Elif 914 - streszczenie.

Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Emisja w dni powszednie o godz. 14:00!Elif odcinki 1147, 1148, 1149, 1150, 1151 streszczenia.. Czuje, że zawiódł rodzinę.Przysięga - ile odcinków?Gdzie zobaczyć?. Macide zaprasza bliskich na kolację.. 1147, 1148, 1149.Elif odcinek 958: Macide zgadza się pomóc Elif!. - krzyczy, a po chwili dziewczynki wpadają sobie w ramiona.. [Streszczenie + Zdjęcia] 7 lutego 2022Turkweb.pl 581: Fatma wychodzi z magazynu.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Streszczenie.. Emir próbuje pomóc Gulperi, a Kemal ma pretensje do Narin za to co robi, po śmierci swojej pacjentki.Facebook pomaga kontaktować się z innymi osobami oraz udostępniać im różne informacje i materiały.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt