Przeczytaj zdania uzupełnij je właściwymi wyrazami

Pobierz

W kontekście mowy raczej użyłbym słowa Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami i wyrażeniami.. Uzupełnij zdania właściwymi wyrazami, wybranymi spośród propozycji znajdujących się w nawiasach.. Przeczytaj wyrazy.. Temat: Monarchia stanowa w .Przeczytaj tekst.. Spróbuj stworzyć własny wpis na forum internetowe na temat swojego ulubionego sportu.6 Uzupełnij zdania wyrazami.Przeczytaj wyrazy w ramkach i podkreśl literę, którą inaczej wymawiasz, niż piszesz.. W parkach narodowy zachowujemy się Ci o o i spokoj e. zbierać zbierała zbierał zbierali rysować rysuje rysują rysował.Uzupełnij zdania wyrazami (klasa 1) - Wiosna - uzupełnij zdania właściwymi wyrazami - Uzupełnij zdania podanymi wyrazami.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Należą do nich: i, oraz, ani, ni, jak, też, jakże, także (Leżę w łóżku i czytam książkę; Twój płacz nic tu.. 1 This is a compass.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Podkreśl te wybrane wyrazy.. (Tom jest najwyższym dzieckiem Odpowiedź na zadanie z Hello Explorer 3.Powtarzające się wyrazy to problem dotyczący wszystkich, którzy piszą po polsku.. Przeczytaj uważnie polecenie i podane zdania, aby zorientować się, o czym mowa w nagraniu i jakie tematy będą poruszane.. Podkreśl dodane wyrazy.. Uzupełnij zdania właściwymi czasownikami.. Wypisz wyrazy powszechnie używane.. na wieżę • w kałuży.99 286..

Przeczytaj zdania i uzupełnij je właściwymi wyrazami z ramki.

Następnie przetłumacz ustnie zdania na język polski.. Następnie zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapiszcie odpowiedzi w zeszycie.. 3 Uzupełnij zdania imionami swoich rodziców i dokończ wybranymi wyrazami z ramki.. Zapisz obok nich odpowiadającą im liczbę.. Dzieci weszły do cichego lasu.. Uzupełnij je wyrazami z ramki.. Pamiętaj o tym, że w nagraniu ta sama myśl wyrażona będzie inaczej niż w zadaniu.Uzupełnij zdania wyrazami Przeczytaj i uzupełnij.. Jak nazywają się wstawione wyrazy.. Nie płoszymy zwie ąt.5.. Przepisz je do zeszytu.. Jeden wyraz podany został dodatkowo i nie pasuje do żadnego zdania.72.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Experimente • Chemielehrerin • chaotisch • lerne • mag • groß 4 Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania zgodnie z jego sensem.. Na stronie 54 znajdują się zadania do Zad.5 W zeszycie zapisujemy zdania, uzupełniamy je tak by były one prawdziwe dla was.. Zdanie złożone - niektórzy z Was na to hasło dostają pewnie lekkich dreszczy.. It' s very _ .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij zdania opisujące Tatry właściwymi wyrazami z ramki.Zdania złożone to problem?. Przeczytaj wyrazy i utwórz z nich zdania, dodając wyrazy łączące.. Przeczytaj artykuł pt. "Fake news czyli nieprawdziwe informacje" i uzupełnij tekst brakującymi zdaniami.Wyrazy o znaczeniu przeciwnym - Uzupełnij zdania wyrazami (klasa 1) - Do podanego związku frazeologicznego dobierz frazeologizm o znaczeniu przeciwnym..

Przeczytaj wyrazy i połącz je z właściwymi rysunkami.

zu.Uzupełnij luki (4.1. właściwymi wyrazami (A-F).Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uzupełnij zdania wyrazami z przeczytanego tekstu i przepisz.. We wpisanych wyrazach otocz pętlą ą.> < 5 Uzupełnij zdania właściwymi wyrazami z ćw.. Dopisz inne określenia, które pasują do twoich rodziców.60.. Wpisz do kratek krzyżówki wyrazy z ramki według podanych niżej znaczeń, a następnie przepisz zdanie i uzupełnij je wyrazem odczytanym z pogrubionych.7 Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami.. W każdym z nich skreśl ten z wyróżnionych wyrazów, który jest pierwszy w kolejności alfabetycznej.przeczytanego i wysłuchanego tekstu uzupełnia luki w zdaniach właściwymi wyrazami zgodnie z kontekstem na podstawie wysłuchanego i przeczytanego tekstu wypowiada się na temat tego, co chciałby/chciałaby zrobić w dniu swoich urodzin przygotowuje pracę projektową w postaci.. Być może, ale my omówiliśmy to zagadnienie szczególnie dokładnie, a liczne Zdania złożone, czyli… złożona sprawa!. Zaznacz kółkiem odpowiednie zwierzę.. Jeśli dziś jest wtorek, to pojutrze będzie Jeśli dziś jest piątek, to wczoraj był Jeśli dziś jest czwartek, to za tydzień będzie..

Przeczytaj zdania i dopasuj je do przedmiotów.

to najwyższe góry Polski.. Dopisz wyrazy z tej samej rodziny, które pomogą ci wyjaśnić pisownię tych rzeczowników.. Pod dębem rosną grzybki.Przepisz wyrazy i uzupełnij je brakującymi literami.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki, żeby zawierały więcej informacji.. Skoczył, zając, krzaczek.Zad.8 Uzupełnij tekst e-maila właściwymi słowami.. Dobierz do nich spośród podanych wyrazów synonimy.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Wyrazy o podobnym znaczeniu.. Wisła • Tatry • Warszawa • Bałtyckim.. W innych językach nie trzeba na to zwracać uwagi.. Chłopiec .. na rowerze.. ID: Language: Polish School subject: Edukacja specjalna Grade/level: 4-6 Age: 10-15 Main content: Czytanie Other contents: Mikołaj.. Uzupełnij zdania wyrazami włączyć lub wyłączyć w odpowiedniej formie.. Gdy Mojżesz przez (dziesięć, czterdzieści) dni przebywał na górze (Synaj, Tabor), Izraelici sprzeniewierzyli się (faraonowi.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj poniższy tekst.Uzupełnij zdania właściwymi wyrazami ,wybranymi sprośród propozycji znajdujących się w nawiasach.P…Przeczytaj zdania z właściwymi wyrazami.. Zad.4-Przeczytaj zdania, a następnie ułóż do nich porady..

4 3.Przeczytaj zdania i uzupełnij wyrazy brakującymi literami.

Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. łażej garaże straży pożarnej dyżurny strażacy włożyli odzież strażackich pożaru węże ostrożnie żywiołem pożar łażej też.. Wstawione wyrazy podkreśl dwoma liniami.. Efektowny czy efektywny - czy wiesz, co oznaczają te wyrazy?Uzupełniamy zdania na podstawie rysunku:1.. Chłopiec .. na rowerze.. Przeczytaj zdania i zwróć uwagę, jak się zmienia wyraz róża - wypisz go, postaw pytania i zaznacz zmienną część wyrazu kwa-dracikiem.2 Przeczytaj zdania.. Uzupełnij zdania właściwymi czasownikami.. Język polski jest jednak językiem bardzo bogatym w synonimy, którymi możemy zastąpić powtarzające się wyrazy oraz formy, którymi posługujemy się budując zdania.Ответы и решения задач.. Następnie posłuchaj nagrania na temat sukcesów dwóch licealistek i wybierz właściwe odpowiedzi.. Uzupełnij zdania właściwymi nazwami dni tygodnia.. Dwuznak dz, Dz Pisanie wyrazów z dwuznakiem "dz".. Przeczytaj zdania i uzupełnij je właściwymi wyrazami z ramki.. Przeczytaj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt